O nás

Naše studio nabízí široké spektrum služeb – tvorbu internetových stránek, design, grafiku, návrhy tiskovin, retuše a focení. Vždy pracujeme naplno a s chutí, protože naše práce je zároveň i naším koníčkem. I proto se velmi rádi učíme nové technologie a postupy, které poté uplatňujeme při tvorbě kvalitních prezentací.

Naši práci děláme tak, abyste s ní byli opravdu spokojeni, a to i s delším časovým odstupem. Je vizitkou našeho studia, a proto si vždy dáváme záležet na perfektním provedení. Naším cílem je naplnit vaše představy.

Trocha historie

Společnost EDVENS MEDIA s.r.o. jsme založili v červnu 2006. Chtěli jsme zlepšit úroveň firemních prezentací v České republice, ale také získat zahraniční klienty a propagovat kvalitní českou práci po celém světě.

Zpočátku jsme se specializovali pouze na tvorbu internetových prezentací, svou nabídku jsme však brzy rozšířili tak, aby odpovídala požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. V dnešní době nabízíme také tvorbu tiskovin, fotografií, retuší, vizuálních stylů pro firmy, zpracování videa a zvuku.

Všechny služby zajišťujeme osobně bez najímání externistů a můžeme se zaručit za jejich kvalitu.

Kdo za tím stojí

  • Jaroslav Holaň

    se stará o chod společnosti, řídí projekty, rád fotografuje a zabývá se grafikou.

  • Lukáš Kratochvíl

    zajišťuje právní věci ve firmě, stará se o smlouvy a finance.

  • David Látka

    zajišťuje nové zakázky, stará se o aktualizace webů.

Kontaktujte nás

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci nebo hledáte odpověď, kterou jste na našem webu nenašli?
Nestyďte se nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné